Genom att klicka på "Acceptera" samtycker du till lagring av cookies på din enhet för att förbättra webbplatsnavigeringen, analysera webbplatsanvändningen och hjälpa till i våra marknadsföringsinsatser. Se vår integritetspolicy för mer information.
Det här är 360Player

Om oss

360Player är ett innovativt företag inom sportstech med huvudkontor i Stockholm. Vi erbjuder en allt-i-ett-plattform för idrottsorganisationer, där all idrottsverksamhet och administration kan hanteras på ett och samma ställe. Vi brinner för utveckling av organisationen samt den enskilda idrottaren. Idag är vi en internationell organisation som växer över hela världen.
Sverige

HQ

Personer på vårt huvudkontor i Stockholm
Mats Kraitsik
Grundare och VD
mats@360player.com
Alexander Kraitsik
Grundare och CPO
alexander@360player.com
John Mick
CTO
Stefan Thyron
CMO
Lena Kraitsik
HR Director
lena@360player.com
Isabella Sala
Operations
isabella@360player.com
Marcus Nummela
Design
Sverige

Norden

Vårt nordiska team finns på flera platser i Sverige och hanterar all verksamhet i Norden och Norra Europa
Leo Usberg
Area Manager
leo@360player.com
Marcus Sahlén
Customer Success Manager
marcus.sahlen@360player.com
Amna Lihović
Customer Success Manager
amna@360player.com
Spanien

Sydeuropa

Vårt kontor i södra Europa ligger i centrala Barcelona, där sydamerikanska marknader också hanteras.
Olof Samuelson
Area Manager
olof@360player.com
Toni Claveria
Growth Manager
toni@360player.com
Enric Valles
Business Developer
enric@360player.com
Alex Katib
Sales Support
katib@360player.com
Joan Cornella
Sales Manager
joan@360player.com
Gari Martinez
Sales Support
gari@360player.com
Diana Vasquez
Administration och LOK-stöd
Joan Senyer
Försäljning & Support
joan.senyer@360player.Com
Andrea Casal Maldonado
Produkt Specialist
Andrea@360player.Com
Storbritannien

Storbritannien

Vårt brittiska kontor som hanterar verksamheten i Storbritannien samt Irland.
Nicholas Hey
Area Manager
nick@360player.com
Peter Wright
Customer Success Manager
pete@360player.com
Jamie Stones
Customer Success Manager
jamie@360player.com
Chris Idun
Customer Success Manager
chris@360player.com
Mark Jordan
Customer Success Manager
mark@360player.com
Darren Law
Customer Success Manager
darren@360player.com
USA

Nordamerika

Vårt nordamerikanska kontor ligger på östkusten, men det finns flera 360Player representanter runt om i USA.
Phil Marfuggi
Area Manager
phil@360player.com
Scott Ward
Customer Success Manager
scott@360player.com
Tom Parkinson
Customer Success Manager
tom@360player.com
Eric Gilberg
Customer Success Manager
eric@360player.com
Colin Summers
Customer Success Manager
colin@360player.com
Företagsinformation

360Player AB

Adress
Sveavägen 159, 3:e våningen, SE-11346, Stockholm, Sverige
MOMS
SE556880686201
Organisationsnummer
556880-6862
E-post

Kom igång idag!

Kontakta oss om du vill komma igång med 360Player och effektivisera din sportorganisation.
Boka ett möte